Kdo je kdo?

Tak se na ně podívejte!

Angreštka
Angreštka

Do skauta jsem přišla v roce 2012 do oddílu světlušek, ve kterém se momentálně podílím na jeho vedení. Zároveň jsem členka roverského kmene.

Berda
Berda

Jsem z oddílu skautek, na vedení mám nejradši vymýšlení her a trávení času s lidmi, co se okolo skauta ochomýtaj.

Běžka

Je mi patnáct a ráda sportuji. K roverům jsem přišla od vodáků.

Bob

Ahoj, jsem Bob. Skauting dělám sedmým rokem. Momentálně pomáhám ve vedení v 21. oddílu skautů, kde se účastním takřka každé akce. Ve volným čase rád běhám/posiluji.

Bobr

Vedu kmen R&R a jsem členem klubu kmene dospělých. Kromě toho pomáhám ve vedení okresu a kraje a instruktoruji na VLK Nota Bene. Ve Vočku jsem od září 2000. Kromě skautingu mne baví zpěv a hra na hudební nástroje – pozoun, varhany a ukulele, jízda na jednokolce a logické hry – šógi, mariáš, bridž.

Dárek
Dárek

Dominik
Dominik

Flos unus non facit hortum et unus risus, facit ver.

Origo: 8VOS

Drak
Drak

Ahoj, jmenuju se Drak. Skautskou činnost provozuju  už devátým rokem, momentálně jsem v roverech a snažím se podílet na vedení vlčat v našem středisku. Ve středisku se pohybuju pravidelně. Rád chodím ven a skejtuju.

Ejka
Ejka

Nadšenkyně do medicíny, záchranářství, folkloru a kávy. Aktuálně studentka Mensa gymnázia a nejspíše budoucí studentka 1.lf. Nejempatičtější osoba ve vodáckém oddíle (Nikdo jiný neumí na táboře udělat tak dobrou kávu v šest ráno unaveným vedoucím a ještě jim na cestu připravit palačinky). Ráda se vyhne jakýmkoliv sportům, ideálně tím, že hladovým sportovcům připraví večeři. Nebo druhou večeři. Nebo třetí.

Giny

Giny je součást střediska Vočka už osm let. Ráda čte, zajímá se o jazyky a peče.

Hami
Hami

Do oddílu světlušek jsem přišla roku 2012 a již třetím rokem se podílím na jeho vedení. Zároveň jsem členkou roverského kmene.

Hraboš
Hraboš

Civilním povolání inženýr přes vodní stavby, t.č. stavbyvedoucí. Ve volném čase kajakář, tanečník swingu, kuchař a dalších asi milion věcí, na které má talent, a pije tím ostatním krev.

Hrouzycz

Nemám žádné nadání, talent nebo významné záliby, snad kromě skauta, kterému se věnuju už sedm let. Svojí leností jsem pomohl jen jedinému člověku, a to sám sobě.

Jak

Od roku 2010 chodím do 8. vodního oddílu skautů, ve kterém jsme se realizoval až do letošního podzimu. Od té doby jsem ve vedení 21. smečky vlčat.

James

Čau, já jsem James a do skauta chodím 9 let. Rád dělám hudbu a pěstuju kytky.

Ještěrka
Ještěrka

Momentálně se podílím na vedení dvou oddílů (Psohlavců a skautek), také příležitostně připravuji program u skautů – hlavně tedy tábory (momentálně píšu táborovou hru a jednu moji hru už jsme hráli), občas pro ně připravím i výpravu nebo program na schůzku. Můj rodný oddíl je 21. oddíl skautek, kde bude navždy i má druhá rodinka 😁

Jin

Do skauta chodím 7 let. Začal jsem u 8. vodního oddílu skautů, kde se nadále podílím na jeho chodu.

Kish
Kish

Ahoj jsem Kish a baví mě historie, lyžování a ježdění na kole. Do skauta už chodím 6 let. Nice 👌

Kivvi
Kivvi

Ve skautu jsem devět let, z toho šest u skautek, kde teď pomáhám s vedením – dělám bodování. Chtěla bych chodit na roverské schůzky, ale ve čtvrtek prostě nemůžu.

Kovboj

Krab
Krab

Duší i tělem nadšený Vočkař. Vlče u Bimba, skaut u Jelena, pak dlouhá léta ve vlčáckém vedení. Ve skautském vzdělávání poutem ke středisku Gemini, civilně v týmu ZUŠ Popelka, kde vyučuje hře na klavír.

Lev

Liška
Liška

Jsem Liška jinak taky Eliška, své skautské dětství jsem prožila u skautek a teď pomáhám s vedením u Psohlavců a ke skautkám stále ráda zavítám. Kromě toho také chodím do roverského kmene.

Modelína
Modelína

Klidně mi tam napiš něco jako že skautuju už 10 let a momentálně jsem ve vedení u skautek.

Monči
Monči

Ve skautu jsem už devět let, jsem zároveň u skautek z Vočka a snažím se účastnit co nejvíc, i když mi to někdy úplně nejde.

Pampi
Pampi

Skautuju už desátým rokem, 3 roky jsem byla u Skautů Evropy, potom jsem přešla do Vočka. Nyní jsem oddílovou podrádkyní u skautek.

Pastelka
Pastelka

Jmenuji se Pastelka, jsem jedna z vodáckých vedoucích, je mi osmnáct let. Chodím do skauta osm let, před Vodákama jsem chodila do světlušek. Letos mám mnohem méně času, než jsem měla dosud, takže moje aktivita se od tábora výrazně snížila, ráda ale jezdím s oddílem na výpravy a chodím na rady a schůzky, když můžu. Vodácký tábor je jedna z mých oblíbených částí roku. Zatím jsem se účastnila jen asi dvou roverských akcí, tak se těším na další.

Plaváček
Plaváček

Do skautu chodím od první třídy, tedy od roku 2010. Začínala jsem u oddílu světlušek, odkud jsem v páté třídě přešla ke skautkám, kde jsem doteď, a kde vypomáhám ve vedení. Zároveň teď nově docházím do roverského kmene.

Rey
Rey

Studentka septimy na Aleji, absolvovala studijní výměnu do Ruska a čekatelský kurz. Jejím snem je stát se  kapitánkou parníku (nebo remorkéru). Volný čas ráda tráví anime, hraním počítačových her a nevirtuálně hrou na housle.

Robin

Ahoj, jmenuju se Robin a skaut dělám osmým rokem, k mým zálibám patří badminton, programování, hry jak deskové, tak ty počítačové.

Rocky

Jsem členem 8. vodního oddílu skautů od roku 2015. Nejradši hraju basketbal, ale taky rád hraju jiné věci.

Slavík

Ahoj, já jsem Slavík a pocházím z vodáckého oddílu. Rád poslouchám hudbu nebo relaxuji. 

Suri

Chodím do skauta už 7. rokem. Prvních 6 let jsem strávil u vlčat a teď se přesouvám k roverům. Mám z vlčat spoustu krásných zážitků a jsem rád, že jsem za tu dobu potkal tolik úžasných lidí. Je fajn, že u roverů to vše pokračuje.

Tesák

Tučňák
Tučňák

Jmenuju se Tučňák, scouting je pro mne příroda a dobří kamarádi.

Tuffy
Tuffy

Účastním se takřka všech skautských akcí jako vedoucí a výpomoc, mám rád vícedenní výpravy, ale nepohrdnu žádnou jednodenní, nejraději mám však tábory a střediskové akce. Do skautu chodím desátým rokem.

Zajíc
Zajíc

Jsem od vodáků, ale kvůli tisícům mejch různejch zájmů stíhám schůzky spíš jenom občas. Hraju na klavír a bicí a o víkendech většinou běhám po lese orienťák.

Žabka
Žabka

Ke skautování jsem se dostala přes ségru Včelku – hlavní vedoucí skautek. Zůstala jsem ve skautkách a už třetím rokem se snažím zapojovat do vedení tohoto oddílu. 

Žralok
Žralok

Co se týče mojí aktivity, asi hlavně rád připravuju sportovní programy a hry a v oddíle mám na starosti měsíční „časopis“, takže tak.