Kdo je kdo?

Angreštka
Angreštka

Do skauta jsem přišla v roce 2012 do oddílu světlušek, ve kterém se momentálně podílím na jeho vedení. Zároveň jsem členka roverského kmene.

Berda
Berda

Jsem z oddílu skautek, na vedení mám nejradši vymýšlení her a trávení času s lidmi, co se okolo skauta ochomýtaj.

Běžka

Je mi patnáct a ráda sportuji. K roverům jsem přišla od vodáků.

Bobr

Vedu kmen R&R a jsem členem klubu kmene dospělých. Kromě toho pomáhám ve vedení okresu a kraje a instruktoruji na VLK Nota Bene. Ve Vočku jsem od září 2000. Kromě skautingu mne baví zpěv a hra na hudební nástroje – pozoun, varhany a ukulele, jízda na jednokolce a logické hry – šógi, mariáš, bridž.

Bubloš

Ahoj jsem Bubloš. Do skauta chodím osm let, účastním se většiny výprav, ale nejradši mám tábor.

Dominik
Dominik

Flos unus non facit hortum et unus risus, facit ver.

Origo: 8VOS

Drak
Drak

Ahoj, jmenuju se Drak. Skautskou činnost provozuju  už devátým rokem, momentálně jsem v roverech a snažím se podílet na vedení vlčat v našem středisku. Ve středisku se pohybuju pravidelně. Rád chodím ven a skejtuju.

.
Hami
Hami

Do oddílu světlušek jsem přišla roku 2012 a již třetím rokem se podílím na jeho vedení. Zároveň jsem členkou roverského kmene.

Hraboš
Hraboš

Civilním povolání inženýr přes vodní stavby, t.č. stavbyvedoucí. Ve volném čase kajakář, tanečník swingu, kuchař a dalších asi milion věcí, na které má talent, a pije tím ostatním krev.

Jak

Od roku 2010 chodím do 8. vodního oddílu skautů, ve kterém jsme se realizoval až do letošního podzimu. Od té doby jsem ve vedení 21. smečky vlčat.

Ještěrka
Ještěrka

Momentálně se podílím na vedení dvou oddílů (Psohlavců a skautek), také příležitostně připravuji program u skautů – hlavně tedy tábory (momentálně píšu táborovou hru a jednu moji hru už jsme hráli), občas pro ně připravím i výpravu nebo program na schůzku. Můj rodný oddíl je 21. oddíl skautek, kde bude navždy i má druhá rodinka 😁

Křupka

Ahoj jsem Křupka, na skauta chodím už osmým rokem. Budu se snažit podílet na schůzkách roverů a zároveň alespoň někdy na vedení schůzek u skautek.

Krab
Krab

Duší i tělem nadšený Vočkař. Vlče u Bimba, skaut u Jelena, pak dlouhá léta ve vlčáckém vedení. Ve skautském vzdělávání poutem ke středisku Gemini, civilně v týmu ZUŠ Popelka, kde vyučuje hře na klavír.

Lev

Liduška

Zajímají mě přírodní vědy, nejvíc Vesmír a různé věci s ním spojené. Ráda se vzdělávám všemi způsoby, stavím papírové modely a existuji venku.

Luna

Do skauta chodím od roku 2015 a jsem studentkou Gymnázia Na Vítězné pláni.

Modelína

Plaváček

Rey
Rey

Studentka septimy na Aleji, absolvovala studijní výměnu do Ruska a čekatelský kurz. Jejím snem je stát se  kapitánkou parníku (nebo remorkéru). Volný čas ráda tráví anime, hraním počítačových her a nevirtuálně hrou na housle.

Robin

Ahoj, jmenuju se Robin a skaut dělám osmým rokem, k mým zálibám patří badminton, programování, hry jak deskové, tak ty počítačové.

Suri

Chodím do skauta už 7. rokem. Prvních 6 let jsem strávil u vlčat a teď se přesouvám k roverům. Mám z vlčat spoustu krásných zážitků a jsem rád, že jsem za tu dobu potkal tolik úžasných lidí. Je fajn, že u roverů to vše pokračuje.

Šotek

Byl jsem skautem 5 let v oddíle Vočko Petřiny a teď jsem se stal roverem. Ve volném čase rád čtu a hraju šachy. Na skautingu mě nejvíc baví chození v přírodě. 

Tramp

Do skautů chodím od roku 2014. Mám rád historii.

Tučňák
Tučňák

Jmenuju se Tučňák, scouting je pro mne příroda a dobří kamarádi.

Včelka

Skautuji od roku 2004 a v létě 2021 jsem předala vedení oddílu skautek. Po dokončení studia na PřF Masarykovy univerzity v Brně nyní pracuji jako datová analytička. Kromě toho ráda jezdím vlakem, pobíhám a cvičím na čerstvém vzduchu a přemýšlím. Zajímá mě veškerá květena, ráda píšu mikrotužkou a kreslím pastelkami. Vyhovuje mi pořádek a soulad.

Zrzečka

Brej den, do skauta chodím osmým rokem. Ráda čtu a hraju beach volejbal a nerada chodím do školy.